Від ідеї до здачі в експлуатацію

Сфера діяльності KYB Architects -  проектування як жилих комплексів та громадських будівель, так і дизайну інтер’єрів

Кожен свій проект ми починаємо з розробки концепції, без якої подальша ефективна реалізація проекту в області нерухомості сьогодні просто неможлива.

Концепція – це документ, що обґрунтовано описує повний цикл реалізації проекту. Його інвестиційні завдання, комерційні ризики, майбутні можливості та поточну вартість. Саме від продуманості концепції залежить його (проекту) комерційна успішність в цілому.

Вже на основі концепції будівлі та сформованого технічного завдання проводиться подальша розробка проектної документації обраного варіанту проекту.

Для чого це робиться. Скажемо так, проект, що виконаний на основі точних розрахунків - це гарантія відповідності будівлі відповідно до розробленої концепції.

Тому окрім будівельного проекту паралельно розробляється ще й повний комплект робочої документації. І важливим етапом тут є оформлення проекту у вигляді «Паспорту проекту». Він містить всі необхідні документи для отримання дозволу на будівництво або реконструкцію.

Далі слідує погодження технічної документації у відповідних службах та інстанціях для отримання дозволу на проведення робіт – необхідний етап, що передбачений правовими нормами при проведенні будівництва, реконструкції чи то навіть перепланування.

Проектна документація - це детальний план з описом найменших технічних деталей об’єкту. За основу береться технічне завдання, що складене замовником, а також технічні та міські умови , враховуючи й обмеження.

На цій стадії проектні рішення опрацьовуються більш детально, на підставі чого розробляється:

 • Комплекти креслень по розділам.
 • Кошторисна документація (за потребою).
 • Відомості щодо потреб в матеріалах.
 • Відомості обсягів будівельно-монтажних робіт.
 • Загальна пояснювальна записка
 • Та ще ряд інших документів.

Після того, як створення стадії "Проект" закінчено та отримано дозвільні документи для подальшої стадії розробляється розділ "Робочої документації".

Робоча документація надалі буде використовуватись будівельно-монтажними бригадами для виконання робіт на об'єкті. Креслення та специфікація будуть необхідні фахівцям з авторського та технічного нагляду. Загальний склад робочої документації визначається залежно від специфіки об'єкта і уточнюється в договорі на проектування.

Насправді, це дуже довгий процес. Без отримання дозволу в одній службі, в наступній документи до розгляду просто не приймаються. Тут краще довіритись професіоналам.

Беремо все на себе. Фахівці KYB Architects мають багаторічний досвід у вирішенні подібних питань, тому з легкістю розроблять оптимальний алгоритм погодження, не витрачаючи зайвого часу.

Ми приблизились впритул до заключного етапу. Авторський нагляд – етап, який забезпечує відповідність показників об’єкту, що вводиться в експлуатацію, відповідно до проектних рішень. Це і планові відвідування об'єкту для уточнення деталей проекту. Це внесення відповідних зауважень, вирішення питань по проектній документації, що виникають у замовника, будівельного підрядника чи інших юридичних та фізичних осіб за вказівкою замовника.

На цьому етапі будівельних робіт замовник може надати свої поправки та додаткові побажання, які ми оперативно внесемо в креслення.

Звісно, в KYB Architects ви можете замовити кожну з вказаних послуг окремо. Проте краще, коли за всі етапи роботи відповідає одна людина/команда/організація. Тому ми пропонуємо вам послуги генерального проектувальника.

Генеральне проектування - це послуга по виконанню містобудівної документації, робочого проекту та авторського нагляду, експертизи проектної документації та координації проектних рішень, спрямованих на реалізацію проекту.

Втілюємо комплексний підхід до реалізації проектів будівництва та реконструкції різних об'єктів, а саме:

 • Аналіз земельної ділянки на можливість оптимальної реалізації проекту.
 • Розробка техніко-економічних обґрунтувань об'єктів будівництва.
 • Визначення масштабу робіт, їх поетапності, орієнтовної вартості.
 • Розробка завдань на проектування, ескізних рішень, концепцій, принципових схем майбутнього об'єкта.
 • Комплексна розробка проектної документації в області цивільно-житлового будівництва з виконанням функцій генпроектувальника.
 • Розробка варіацій дизайнерських рішень різних об'єктів.
 • Вибір субпідрядних організацій з наступною постановкою основних завдань та цілей.
 • Контроль виконання робіт субпідрядними організаціями.
 • Узгодження проектних рішень в необхідних інстанціях.

Доручати здійснення виконання такого роду послуг найкраще команді професіоналів. Саме тому ми пропонуємо вам звернутися в нашу компанію.

Досвід роботи, якість та професіоналізм у поєднанні зі швидкістю виконання робіт та гарантованим результатом – ключові переваги співпраці з KYB Architects.