Послуги

Концепція

Початкова стадія проектування, на якій приймаються основні архітектурні рішення, котрі визначають архітектурний образ, попередні техніко –економічні показники та ефективність проекту на подальших стадіях проектування. Наші концептуальні рішення створюються з урахуванням особливостей та умов оточуючого середовища.

Архітектурні рішення

Працюючи над проектом ми створюємо робочу групу, об'єднуючи в одній команді архітекторів, дизайнерів, конструкторів і інженерів різних напрямків, що дозволяє досягти оптимального рішення з естетичної, функціональної та інженерної точок зору. Наші фахівці виконують проектування будь-якої складності.

Дизайн інтер’єрів

Забезпечити зручність, функціональність та естетичну взаємодію середовища з людиною - наша мета в створенні інтер’єру . Ми створюємо простір, на який не лише приємно дивитись, а в якому хочеться жити, працювати, відпочивати.

Авторський нагляд

Ми приділяємо велику увагу авторському нагляду за об’єктом будівництва для ефективного виконання архітектурних рішень в кінцевому підсумку. Здійснюємо контроль проведених робіт у відповідності до проекту та беремо активну участь у виборі матеріалів.

3D візуалізація

Візуалізація дозволяє побачити майбутній проект та реалістичне відображення архітектурних і дизайнерських ідей. Ми мидулюємо та створюємо візуалізації своїх проектів, які використовується замовником в рекламних та демонстраційних цілях.

Рестайлінг фасадів

Одним з кроків в напрямку бажання змінити, зробити впізнаваним загальний вигляд збудованих і нових проектів девелопера став ресталінг фасадів. Ми працюємо над створенням оригінального, впізнаваного стилю комплексу.