OSELYA

Житло для переселенців
Тип: Житловий будинок
Рік: 2022
Розмір: 905 кв.м.
Локація: Україна
Послуги: Концепція

Наразі в Україні триває повномасштабна, жорстока та вкрай руйнівна війна, безпідставно розв’язана росією. Кожен день цієї агресії призводить до страшних наслідків: загибелі людей і руйнації населених пунктів.
Ми віримо в перемогу нашої країни та відновлення усіх міст і сіл, тому не лишаємось осторонь. Команда KYB Architects доклала максимум зусиль, щоб створити вимушеним переселенцям гідні умови для комфортного життя.
Розроблений нами проєкт «Oselya» надасть прихисток людям на необхідний період часу і забезпечить усі належні умови для відновлення сил кожного мешканця.
Головним завданням проекту було створити не “тимчасове”, а “постійне”. Саме такий підхід надасть змогу багатоцільового використання споруд у подальшому. Технологія каркасного будівництва дозволяє швидко адаптувати їх, наприклад, у студентське містечко, креативний простір, гуртожиток, офісні приміщення тощо.
Проте наразі першочерговим є забезпечення переселенців гідним житлом у короткі терміни. Проєкт «Oselya” вирішує цю проблему у найкращий спосіб.

 

Клієнт Соціальний проект
Тип Житловий будинок
Рік 2022
Розмір 905 кв.м.
Локація Україна
Послуги Концепція
ІНФО